Maszynista Chłodniczy - Gdynia (Igloport)

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

W związku z rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko Maszynisty Chłodniczego.

Zadania na stanowisku:
  • nadzór i bieżąca eksploatacja maszynowni chłodniczej,
  • obsługa oraz utrzymanie prawidłowego stanu technicznego urządzeń chłodniczych.
Zapraszamy, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie zawodowe, techniczne,
  • wykazujesz się podstawową wiedzą z zakresu chłodnictwa,
  • posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub wykazujesz otwartość do jej wykonania,
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykazujesz gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia).
Możemy Ci zaoferować:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.
Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zainteresowany/a? - Aplikuj i dołącz do naszego zespołu! :)
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV poprzez formularz rekrutacyjny, znajdujący się pod poniższym linkiem (poprzez skopiowanie i wklejenie do przeglądarki): https://iglotex.elevato.net/pl/maszynista-chlodniczy-gdynia,ja,2062?source=1022

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu „aplikuj”, przed przekazaniem danych osobowych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Igloport Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie po kliknięciu APLIKUJ jednakże przed złożeniem aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.