Mechanik - Diagnosta samochodowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, ul. Handlowa 4

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

Twoje zadania:
  • prowadzenie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów,
  • wykonywanie badań technicznych pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • wykonywanie diagnostyki pokładowej w pojazdach samochodowych,
  • testowanie układów sterowania pojazdów samochodowych przy zachowaniu warunków technicznych przewidzianych przez producentów samochodów,
  • wykonywanie napraw i kontroli stanu technicznego pojazdów,
  • właściwa obsługa oraz konserwacja urządzeń i wyposażenia technicznego stacji kontroli pojazdów.

Dołącz do nas, jeśli:
  • masz min. wykształcenie średnie techniczne,
  • posiadasz uprawnienia Diagnosty Stacji Kontroli Pojazdów,
  • znasz budowę i zasady eksploatacji pojazdów samochodowych,
  • potrafisz wykonać diagnostykę pokładową pojazdu samochodowego przy pomocy komputera serwisowego lub oscyloskopu,
  • samodzielnie organizujesz swoją pracę,
  • jesteś osobą sumienną i komunikatywną.

U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Zainteresowała Cię oferta?
Aplikuj poprzez stronę: www.poczta-polska.pl/aplikuj/ lub zadzwoń: 58 32-66-144, kom. [ukryte]