Mechanik Elektryk

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Mechanika
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Do naszego zespołu miłośników maszyn budowlanych, poszukujemy Mechanika ze specjalizacją w elektryce.

Obowiązki, które na Ciebie czekają:
  • Wykonywanie przeglądów i wymiana wyeksploatowanych elementów maszyn
  • Diagnoza techniczna i naprawa uszkodzonych elementów elektrycznych w maszynach
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
Nasze wymagania:
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki i elektroniki pojazdowej
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność lutowania
  • Umiejętność obsługi miernika elektrycznego
  • Wyksztalcenie techniczne
  • Praktyczne doświadczenie związane z serwisem i naprawą maszyn
  • Dyspozycyjność i zdolność do pracy mobilnej
  • Prawo jazdy kat. B
Co oferujemy?
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • podniesienie kwalifikacji zawodowych
  • opiekę i wsparcie doświadczonych kolegów
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Atlas Poland Sp. z. o. o. z siedzibą w Rumi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Aktualizacja: 17.04.2024