Mechanik maszyn budowlanych

Ogłoszenie mini
Kowale Mechanik maszyn budowlanych Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • wiedza z zakresu budowy i działania podstawowych urządzen technicznych ( silnik spalinowy, napędy hydrauliczne, przekładnie)
  • doświadczenie w obsłudze i naprawie maszyn budowlanych
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej (instrukcje, schematy)
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Zadania

  • wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (m in. koparko-ładowarki, koparki, spycharki, walce, itp.)
  • wykonywanie napraw i serwisów sprzętu drobnego ( m.in. zagęszczarki, piły)
  • prace modernizacyjne i konserwacyjne
  • dokonywanie przeglądów technicznych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesłanie CV przez formularz aplikacyjny on-line.

Nr. ref.: Miejsce pracy: Kowale (woj. pomorskie)

Aktualizacja: 23.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Kowale

Ogłoszenie z portalu

praca.pl