Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Oczekiwania:

  • Wymagamy wykształcenia średniego technicznego lub zawodowego - (mechanika, mechatronika lub pokrewne)
  • Posiadasz dobrą znajomość obsługi maszyn produkcyjnych.
  • Umiejętność korzystania z warsztatowych narzędzi.
  • Zdolności analityczne.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Zadania:

  • Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych.
  • Przeglądy oraz konserwacja urządzeń.
  • Diagnozowanie usterek i reagowanie na awarie.
  • Będziesz współpracował z zespołem aby zoptymalizować działania produkcyjne firmy.

Oferujemy:

  • Pełny etat na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz bieżących.

Aktualizacja: 12.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl