Mechanik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego (komunikatywny),
  • znajomość języka polskiego (komunikatywna dla osób z zagranicy),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość zagadnień dotyczących prac mechanicznych (linia wału i steru, stery strumieniowe, wymienniki ciepła, windy kotwiczne, cumownicze, maszyny sterowe),
  • umiejętność obsługi suwnicy,
  • dyspozycyjność, praca w weekendy, praca zmianowa.

Zakres obowiązków

  • obsługa elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, klucze udarowe itp.),
  • obsługa piaskarki i myjki (karcher),
  • praca przy linii wału i steru na statkach i na warsztacie,
  • obsługa suwnicy.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie od 30 zł netto,
  • dla osób spoza Trójmiasta pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Aktualizacja: 02.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

SPACE WORK

Lokalizacja

Adres
Gdynia

Ogłoszenie z portalu

praca.pl