Mechanik Okrętowy

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Mechanik Okrętowy Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Firma Spaw Group poszukuje osoby do pracy na terenie Szwecji, na stanowisku:

                                                  Mechanika okrętowego
                                 Praca na stoczniach i serwisach okrętowych

Twój zakres obowiązków
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji systemów mechanicznych na okrętach - prace wykonywane w doku
  • Diagnozowanie usterek i wykonywanie napraw konserwacyjnych - prace wykonywane w doku
  • Montaż, demontaż i regulacja różnych komponentów mechanicznych - pace wykonywane w doku
  • Dbanie o właściwą eksploatację urządzeń mechanicznych na okręcie - pace wykonywane w doku
  • Współpraca z innymi członkami załogi w celu zapewnienia bezpieczeństwa i sprawności mechanicznej jednostki.

Nasze wymagania
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, preferowane jest doświadczenie w branży morskiej
  • Znajomości technicznych zagadnień związanych z mechaniką okrętową, w tym naprawy i konserwacji maszyn i urządzeń na statkach
  • Umiejętności pracy z dokumentacją techniczną oraz narzędziami specjalistycznymi
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z zagranicznymi członkami załóg statków

To oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Darmowy transport i zakwaterowanie
  • Profesjonalną odzież ochronną
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Wyjazdy rotacyjne na różnorodne projekty
  • Rozwój umiejętności

Informacje o firmie
SPAW GROUP - FIRMA SPAWALNICZA I MONTAŻOWA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM
Spaw Group jest firmą spawalniczą zlokalizowaną w Polce w Płocku.
Specjalizuje się w zagadnieniach spawania i montażu. Posiadamy szereg wyspecjalizowanych pracowników tj. spawacze, monterzy, pomocnicy.

Nasza firma oferuje wysokie standardy, realizujemy projekty szybko i rzetelnie, codzienne odbiory jakości i certyfikaty takich instytucji jak UDT, TUV poparte wieloletnim doświadczeniem.

Spaw Group posiada siatkę kontrahentów na terytorium kraju jak i na terytorium Szwecji

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".