Mechanik pojazdów ciężarowych - Gdynia

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Cisowa
Hutnicza 44
Mechanik pojazdów ciężarowych - Gdynia Umowa o pracę
obserwuj

Mechanik pojazdów ciężarowych - Gdynia

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
9000 - 11200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Wymagamy:
- Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
- Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku;
- Mile widziana wiedza z zakresu hydrauliki tj. rozdzielacze i siłowniki hydrauliczne;
- Mile widziane prawo jazdy kat. C
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania,
- Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
- Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności
Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KOMA Usługi Komunalne jest polską grupą kapitałową, działającą na rynku od 2007 roku. Świadczymy usługi w zakresie gospodarki odpadami, usług komunalnych oraz obrotu surowcami wtórnymi. Duży zakres terytorialny oraz szeroki wachlarz usług sprawiają, że KOMA jest aktualnie jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży, w północno-wschodniej Polsce.
Aktualnie do naszego oddziału w Gdyni poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Mechanik pojazdów ciężarowych.
Miejsce pracy: Gdynia, ul. Hutnicza 44
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

 
Klauzula informacyjna:
Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest KOMA Usługi Komunalne Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Hutniczej 44, 81-061 Gdynia. Ponadto, informujemy, że:
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KOMA Usługi Komunalne Sp. z o. o w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Pracownika fizycznego. w oparciu o przepisy ustawy Kodeks pracy (tj. art. 6 ust. 1 lit. c RODO), a w przypadku podania danych osobowych niewynikających z Kodeksu pracy, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do sześciu (6) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzane są na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana dobrowolnej zgody, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału i wyniki rekrutacji.
Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych wedle przedstawionych wyżej zasad, prosimy o zamieszczenie w CV poniższych zgód:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w rekrutacji na stanowisko Pracownika fizycznego, przez okres jej trwania, zgodnie z przedstawionymi zasadami przez KOMA Usługi Komunalne Sp. z o. o
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu włączenia na okres 6 m-cy do bazy kandydatów, zgodnie z przedstawionymi zasadami przez KOMA Usługi Komunalne Sp. z o. o
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 21.05.2024

Aktualizacja: 22.05.2024

Zgłoś

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Koma

535536... Wyświetl numer
g...@koma.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Cisowa
Hutnicza 44 
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry