Mechanik polowy

Ogłoszenie mini
Słupsk Mechanik polowy Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej;
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki;
  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem;
  • Miejsce zamieszkania: Koszalin i okolice, Słupsk i okolice - wymagane;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie;
  • Podstawowa znajomość słownictwa angielskiego technicznego.

Zakres obowiązków:

  • Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®;
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu.

Miejsce pracy: województwo zachodnio-pomorskie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy: van serwisowy, laptop, tel. komórkowy;
  • Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku;
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta żywnościowa, etc.
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, karta Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

Aktualizacja: 29.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Słupsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl