Mechanik /Pracownik warsztatu

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Gdynia Port
Indyjska 2
Mechanik /Pracownik warsztatu Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń, na których odbywa się proces przeładunkowy materiałów sypkich (usuwanie awarii, rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, pomoc przy przezbrojeniach linii);
  • Montaż nowych oraz naprawa już zainstalowanych maszyn i urządzeń;
  • Konserwacja zapobiegawcza, przeglądy okresowe;
  • Dokonywanie weryfikacji zużycia podstawowych elementów części maszyn;
  • Lokalizacja, zabezpieczenie oraz usuwanie awarii;
  • Czytanie dokumentacji technicznej związanej z montażem mechanicznym i na jej podstawie realizacja powierzonych zadań;
  • Prace warsztatowe jak spawanie, gięcie i otworowanie materiałów stalowych
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. zawodowe (mechanik, elektromechanik lub pokrewne);
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Samodzielności przy prowadzonych pracach;
  • Dokładności i sumienności przy wykonywaniu czynności;
  • Uprawnienia SEP (mile widziane), uprawnienia TDT do obsługi i konserwacji przenośników;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy z ludźmi;
  • Mile widziane uprawnienia na ładowarki kołowe kl. III, podesty ruchome przejezdne(podnośniki koszowe).
  • praca zmianowa (7:00-15:00, 15:00-23:00)
OFERUJEMY
  • Zatrudnienie bezpośrednie w strukturach firmy na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Spotkania integracyjne.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Informacje o firmie
Mondry Sp. z o.o. jest firmą z kapitałem polskim, zatrudniającą 60 pracowników, świadczącą usługi przeładunkowe oraz składowania masowych produktów rolnych w Terminalu w Porcie Gdynia, Prowadzimy również handel zbożem, roślinami oleistymi i śrutą z wykorzystaniem magazynów własnych i obcych. Stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy wspólnie z naszymi Pracownikami. Inwestujemy w talenty i promujemy kulturę otwartości, uczciwości i wzajemnego szacunku.

Przesyłając swoje CV lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MONDRY sp. z o.o. z siedzibą w: Plac Porozumienia Gdańskiego 1/202, 80-864 Gdańsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Mondry Sp. z o.o.

723268... Wyświetl numer
r...@mondr... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Indyjska 2
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer