Mechanik Przemysłowy w Dziale Utrzymania Ruchu - Gdańsk Przeróbka

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Serwis / Usługi,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
Praca na terenie zakładu produkcyjnego przy utrzymaniu ruchu na instalacjach gazowych, parowych, kwasowych, wodnych oraz pozostałych. Do codziennych obowiązków będą należały czynności serwisowe związane z naprawą i konserwacją wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń takich jak:
  • przenośniki (taśmowe, kubełkowe, ślimakowe, zgrzebłowe)
  • kruszarki młotkowe
  • wentylatory
  • pompy
  • mieszalniki
  • przekładnie mechaniczne
  • przesiewacze
Obowiązki:
  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym
  • Usuwanie usterek mechanicznych oraz awarii
  • Wymiana i naprawa zużytych lub uszkodzonych części
  • Dbanie o utrzymanie wysokiej sprawności działania maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania ruchu, preferowane w branży produkcyjnej lub przemysłowej
  • Znajomość zasad i praktycznych umiejętności dotyczących konserwacji i naprawy maszyn oraz urządzeń mechanicznych
  • Zdolności manualne i sprawność fizyczna, niezbędne do obsługi narzędzi i wykonywania czynności naprawczych
  • Znajomość podstawowych norm i przepisów bezpieczeństwa, konieczna do pracy z urządzeniami mechanicznymi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność i gotowość do podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Mile widziane wykształcenie techniczne związane z mechaniką lub pokrewnymi dziedzinami
Oferujemy:
  • Stałą pracę - start maj/czerwiec 2024
  • Wynagrodzenie przy działalności gospodarczej 60 zł/h
  • Wynagrodzenie przy umowie o pracę 33 zł/h netto
  • Pracę od pon. do pt. w godz. 7-15, możliwość nadgodzin
  • Sprzęt, narzędzia oraz środki ochrony osobistej i odzież, niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.