Ogłoszenie nieaktualne

Mechanik rowerowy

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Monterzy, serwisanci,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Do serwisu rowerowego Wysepka w Gdańsku poszukujemy mechanika z doświadczeniem. 

Wymagane: doświadczenie w pracy jako mechanik/serwisant rowerowy lub bardzo duże umiejętności w tym zakresie, znajomość branży rowerowej, dyspozycyjność.

Obowiązki: naprawa i montaż rowerów, wykonywanie przeglądów, sprzedaż części rowerowych.

Oferujemy: umowę o pracę, szkolenia dla mechaników, profesjonalne wyposażenie serwisu, pracę w zgranym zespole, ubezpieczenie grupowe na życie.

Zgłoszenie zawierające CV oraz kilka słów o doświadczeniu/umiejętnościach w zakresie serwisowania rowerów prosimy wysyłać na maila, w tytule wpisując PRACA SERWIS.
 
Informacje o firmie
Kochamy rowery. To nasze życie, pasja i biznes. Właśnie z tego powodu WYSEPKA funkcjonuje na mapie Trójmiasta już od 30 lat. Wierzymy, że rower jest dobry na wszystko i dla wszystkich. To wolność i pozytywny styl życia. To ludzie, natura i emocje. Dlatego stworzyliśmy miejsce gdzie każdy znajdzie sprzęt o którym marzył, dopasowany do potrzeb i własnego charakteru.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 18.03.2024

Wróć do góry