Ogłoszenie nieaktualne

Mechanik samochodowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma INTERVAPO Sp. z o.o. Autoryzowany Serwis PEUGEOT w Gdańsku, poszukuje kandydata na stanowisko MECHANIK SAMOCHODOWY :

Twój zakres obowiązków:
  • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów
  • Diagnozowanie usterek i ich naprawa
  • Wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i dokumentacją techniczną
  • Wykonywanie zleceń warsztatowych przydzielanych przez kierownika warsztatu
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w diagnozowaniu usterek i znajomość programów diagnostycznych;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika;
  • Znajomość naprawy pojazdów;
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych;
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz wysoka kultura jazdy.

To oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenie i stabilność zatrudnienia;
  • Pracę w nowoczesnym obiekcie;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów;
  • Możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwój w ramach struktur firmy;
  • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy;
  • Zniżki na kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe.