Mechanik samochodowy

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Zarządzanie flotą,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie napraw mechanicznych pojazdów.
  • Wykonywanie diagnostyki pojazdów w zakresie mechaniki.
  • Dostawa wyrobów cukierniczych z magazynu do wybranych punktów sprzedaży.
Wymagania:
  • Umiejętność diagnozowania usterek samochodowych i ich naprawy.
  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Konkurencyjne w branży wynagrodzenie,
Informacje o firmie
Firma „AS” specjalizuje się w remontach i budowie nowych jednostek pływających. Drugą gałęzią firmy jest przemysł cukierniczy.

Łącząc obie gałęzie posiadamy sporą flotę pojazdów, nad którą mechanik będzie musiał sprawować kontrolę i utrzymywać pojazdy w sprawności.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Adam

502144... Wyświetl numer
a...@gmail... Wyświetl e-mail
SMS
Wyświetl numer