Mechanik samochodowy

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Grabówek Mechanik samochodowy Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Ogłoszenie o pracę: Mechanik Samochodowy
Miejsce pracy: Grzybowski Moto Serwis, Gdynia, Grabówek

Poszukujemy wykwalifikowanych mechaników samochodowych do naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w obsłudze i naprawie samochodów osobowych oraz dostawczych, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie, naprawa i obsługa samochodów osobowych i dostawczych m.in.:
przeglądy, rozrządy, głowice, sprzęgła, hamulce, zawieszenie, układ napędowy.

Wymagania:
- Wykształcenie mechaniczne
- Solidność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Umiejętność dbania o czystość i porządek w miejscu pracy
- Mile widziana znajomość elektrotechniki

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Wynagrodzenie od 5000 PLN brutto
- Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
- Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych

Grzybowski Moto Serwis istnieje na rynku od 1985r. i zajmuje się naprawą i obsługą samochodów w zakresie:
- diagnostyki
- mechaniki
- blacharstwa
- lakiernictwa
Dołącz do zespołu i rozwijaj swoją karierę w naszym warsztacie samochodowym!
Zapraszamy do kontaktu: 604574... Wyświetl numer lub 602471... Wyświetl numer

Aktualizacja: 28.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Rafał Grzybowski

604574... Wyświetl numer

Lokalizacja

Adres
Gdynia Grabówek
SMS
Wyświetl numer