Mechanik / serwisant

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Produkcja / Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Aktualizacja: 21 dni temu

Firma HR INVEST  oferuje wysokiej jakości usługi serwisowe (budowy, remonty, modernizacje) dla turbin, kotłów, AKPiA oraz urządzeń pomocniczych na elektrowniach, elektrociepłowniach oraz
Na potrzeby bieżącego projektu serwisu olejarni w Czerninie poszukujemy doświadczonych specjalistów na stanowisko:

MECHANIK/SERWISANT/MONTER

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy przy remontach i serwisach linii produkcyjnych,
Lub
- Doświadczenie w pracach mechanicznych, mechanik samochodowy, ślusarz, monter,
- Znajomość elektronarzędzi, sprzętu, technologii do obróbki mechanicznej,
- Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Gotowość do wykonania badań lekarskich (mile widziana praca powyżej 3 metrów).

Obowiązki:

- Praca przy serwisach, remontach łożysk w przenośniach łańcuchowych i ślimakowych, zbiorników procesowych, kolumn procesowych, ekstraktorów procesowych,
- Demontaż i montaż armatury,
- Obsługa elektronarzędzi, wykonywanie bieżących napraw, pomiary,
- Praca w samodzielnej brygadzie lub możliwość objęcia obowiązków prowadzącego,

Oferujemy:

- Praca na 2 tygodnie od 16.09.2019,
- Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
- Zwroty za wydatki służbowe, zwroty za użycie własnych narzędzi, zwroty za badania,
- Zakwaterowanie w razie potrzeby,
- Dodatek funkcyjny za prowadzenie brygady,
- Ubrania robocze, sprzęt ochrony osobistej, wysoką dbałość o BHP,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV (życiorysu) na adres mailowy: n...@hrinv... Wyświetl e-mail z tytułem wiadomości „mechanik, serwisant, monter” lub kontakt telefoniczny pod numer 607719... Wyświetl numer

Prosimy o dopisanie w CV lub w wiadomości mailowej poniższych klauzul:
1)„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji, w tym wizerunku, zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Administratorem danych jest HR Invest z siedzibą w Kczewie 112, 83-304 Przodkowo.
Pełna treść informacji dotyczących danych znajduje się pod adresem: http://hrinvest.pl/rekrutacja-klauzula-informacyjna-dotyczaca-przetwarzania-danych-osobowych/

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62809731
  • Data wprowadzenia: 22 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 26 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 77
  • Wyświetleń na liście: 2 724