Mechanik - serwisant rowerowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Monterzy, serwisanci,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zatrudnimy mechanika rowerowego do serwisu w sklepie AkbiSport BMC Lab Gdańsk w Osowej.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Duże zniżki na towary firmowe, w tym rower
  • Szkolenia branżowe
  • Rozwój wiedzy w tematyce rowerowej
  • Pracę z użyciem profesjonalnych narzędzi i kluczy rowerowych
  • Możliwość realizacji sportowych pasji: przynależność do drużyny, wspólne  treningi
  • Wyjątkową, sportową atmosferę pracy

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy jako mechanik - serwisant rowerowy lub duże umiejętności w tym zakresie
  • Przyjmowanie zleceń serwisowych - ocena stanu roweru, szacowanie kosztów serwisu, przygotowanie części do wykonania zlecenia
  • Odpowiedzialne podejmowanie decyzji serwisowych
  • Wiedza na temat technologii stosowanych w rowerach i akcesoriach
  • Umiejętność naprawy rowerów
  • Zdolności manualne oraz zmysł techniczny
  • Chęć do pogłębiania wiedzy i umiejętności
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Sumienność i dokładność
  • Dobra organizacja pracy
  • Starty w zawodach kolarskich będą dodatkowym atutem
Obowiązki:
  • Naprawa i przeglądy rowerów w tym: wymiana opon oraz dętek, regulacja hamulców, regulacja przerzutek
  • Przygotowanie nowych rowerów do sprzedaży
  • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu elektryki i elektroniki
  • Obsługę punktu kasowego
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • Profesjonalne wsparcie Klienta w wyborze roweru i akcesoriów (w sytuacjach awaryjnych)
  • Znajomość oferty sklepowej
  • Schludny i zadbany wygląd

Zgłoszenie zawierające CV oraz kilka słów o umiejętnościach w zakresie serwisowania rowerów, prosimy wysyłać na maila [ukryte] , w tytule wpisując PRACA.

Informacje o firmie AkbiSport
Pomorski przedstawiciel marki rowerów BMC oraz Merida.
Wyłączny dystrybutor na Polskę produktów Schmolke-Carbon i JRC-Components.
Ponadto w ofercie wiele topowych marek związanych z kolarstwem oraz turystyką rowerową.
Informacje o firmie
AkbiSport BMC Lab Gdańsk - Osowa ul. Nowy Świat 4