Mechanik - Utrzymanie Ruchu

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

OD KANDYDATÓ

W OCZEKUJEMY:

  • Minimum 1 rok na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Mile widziane: SEP GR1 i 2, obsługa wózka widłowego, obsługa suwnic;
  • Umiejętności mechaniczne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Orientacja na proces ciągłego doskonalenia.

GŁÓ

WNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Instalowanie, obsługa i naprawa maszyn;
  • Diagnozowanie uszkodzeń powstałych w trakcie użytkowania danego sprzętu;
  • Czynny udział w procesie produkcyjnym;
  • Wykonywanie prac prewencyjnych;
  • Współpraca z innymi pracownikami firmy;
  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;
  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, wczasy pod gruszą i inne.

Nr. ref.: 1 zmiana

Aktualizacja: 03.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

H+H Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Reda

Ogłoszenie z portalu

praca.pl