Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Ogłoszenie podstawowe
Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu Umowa o pracę
obserwuj

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8400 - 10490
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanika,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik
Lokalizacja: Gdańsk

Co możemy Ci zaoferować?
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dającej Ci stabilność i pewność jutra,
  • pracę w systemie 12-godzinnym, wliczającym także dni weekendowe. Dwa dni pracy, dwa dni wolnego - dla idealnej równowagi,
  • wynagrodzenie podstawowe w zakresie 8 400 zł - 10 490 zł brutto/mc, adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania,
  • dodatkowo atrakcyjną premię do kwoty 1200 zł brutto/mc,
  • dodatki kwartalne, za pracę w godzinach nocnych oraz w dni wolne/święta,
  • bogaty pakiet socjalny, obejmujący prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne oraz wsparcie finansowe na szkolenia i kursy językowe, kartę paliwową, dofinansowanie do posiłków,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz uprawnienia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, gdzie masz możliwość rozwijania swojej kariery.

Zadania:
  • realizacja planowanych inspekcji i terminowych napraw,
  • identyfikowanie i natychmiastowe konsultowanie z przełożonym wykrytych anomalii oraz usterek,
  • zapewnienie terminowej realizacji przeglądów,
  • prowadzenie dokładnej dokumentacji z przeprowadzonych napraw i inspekcji, szczególnie w rejestrze przeglądów i księdze konserwacji UTB,
  • tworzenie precyzyjnych raportów dotyczących usterek i uszkodzeń, a także podejmowanych działań naprawczych i inspekcji,
  • dokonywanie meldunku zużycia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, pobieranych z zapasów magazynowych, ich ewidencjonowanie oraz minimalizacja zużycia,
  • odpowiedzialność za stan techniczny urządzeń zlokalizowanych w dziale technicznym i warsztacie, a także za narzędzia i sprzęt będący własnością własną oraz pracowników podległych,
  • wykonywanie czynności związanych z przeglądami i naprawami urządzeń.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne – warunek konieczny,
  • uprawnienia TDT do konserwacji UTB typu suwnice placowe, nabrzeżowe, wozy do transportu, wózki widłowe- mile widziane
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w naprawach i regulacji urządzeń technicznych,
  • doświadczenie warsztatowo-serwisowe,
  • umiejętności obsługi komputera (Windows, pakiet MS Office),
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych i na wysokościach
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole - bo razem osiągamy najlepsze wyniki.

Jeśli czujesz, że to jest dla Ciebie, nie zwlekaj! Aplikuj poprzez formularz aplikacyjny lub skontaktuj się z nami pod numerem 574575... Wyświetl numer .
Przypominamy, że Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera żadnych opłat od kandydatów za uczestnictwo w procesie rekrutacji.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(malpa)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)

Aktualizacja: 19.08.2024