Mechanik w Wypożyczalni Sprzętu Budowlanego

Ogłoszenie mini
Gdańsk Mechanik w Wypożyczalni Sprzętu Budowlanego Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki i elektromechaniki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Obsługa komputera
Mile widziane:
  • Uprawnienia, np. SEP, UDT do obsługi wózków widłowych, podestów ruchomych
  • Prawo jazdy kat. B

Twój zakres obowiązków

  • Serwis i naprawa maszyn i urządzeń budowlanych
  • Wydawanie i odbiór maszyn od/do klienta oraz nadzór nad ich stanem technicznym
  • Przygotowanie floty do badań UDT

To oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku, stawiamy na work life balance
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, wsparcie przełożonego i zespołu
  • Przyjazne środowisko i unikatową atmosferę pracy, wyróżnioną certyfikatem Friendly Workplace
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, zbudowane z podstawy i premii
  • Telefon do użytkowania również w celach prywatnych
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Lux Med dla Ciebie i członków Twojej rodziny, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, karty przedpłacone z okazji Świąt, szkolenia w naszej wewnętrznej akademii, zniżka na wynajem naszego sprzętu

Aktualizacja: 30.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl