Ogłoszenie nieaktualne

Menadżer Restauracji

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Restauracja Aqua House w Sopocie, poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko
Menadżer  Restauracji
Obowiązki:
  • Kompleksowe zarządzanie restauracją Aqua House,
  • Ścisła współpraca z zarządem i Szefem Kuchni,
  • Egzekwowanie standardów pracy, oraz zarządzanie pracą podległego personelu,
  • Zapewnienie wzrostu rentowności i wolumenu sprzedaży poprzez utrzymanie najwyższych standardów i jakości obsługi,
  • Planowanie i prowadzenie działań marketingowych, mających na celu zwiększenie przychodów restauracji
  • Przyjmowanie i pełen nadzór nad realizacją imprez zorganizowanych, odbywających się w restauracji,
  • Ciągła optymalizacja procesów operacyjnych i zarządzanie kosztami restauracji,
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • Dbałość o stan techniczny i wartość zasobów restauracji,
  • kontrola realizowanych kosztów i rozwiązywanie bieżących problemów powstających w obszarze operacyjnym,
  • Rekrutowanie, szkolenie i motywowanie pracowników obiektu,
Wymagania:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Menadżera Restauracji ,
  • Pełna dyspozycyjności i zaangażowanie w prowadzeniu powierzonego projektu,
  • Umiejętność kompleksowego zarządzania restauracją i jego zespołem, tworzenie grafików pracy, umiejętność dostosowywania ilości pracowników do przewidywanego ruchu w restauracji,
  • Wysokie kompetencje interpersonalne, umiejętność motywowania zespołu,
  • Praktyczna umiejętność zarządzania budżetem, umiejętność analizy oraz rozumienie wskaźników ekonomicznych,
  • Umiejętność delegowania i egzekwowania zadań, szkolenia i motywowania pracowników,
  • Konsekwencja w działaniu oraz dążenie do osiągania wyznaczonych celów,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
Kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: [ukryte]
Skontaktujemy się tylko z wybranymi przez nas osobami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AQUA HOUSE sp. z o.o. z siedzibą w: Zamkowa Góra 21, 81-713 Sopot (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: przemyslaw.czubak@aquahouse.pl.