Menedżer Zespołu Sprzedaży

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Charakter pracy
Zdalna

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-finansowej
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem Doradców
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Otwartość na ciągłe poszerzanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń i rynków finansowych
  • Umiejętność w nawiązywaniu kontaktów z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
  • Współpraca w oparciu o działalność gospodarczą

Twój zakres obowiązków:

  • Rekrutacja i budowa zespołu Doradców Ubezpieczeniowych
  • Zarządzanie podległym zespołem Doradców Ubezpieczeniowych
  • Wdrażanie Doradców w Twoim zespole w sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz bieżące wsparcie
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe i prowizyjne
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia i przygotowanie do roli menadżerskiej
  • Indywidualny coaching
  • Atrakcyjne konkursy i wycieczki nagrodowe
  • Dodatkowe systemy motywacyjne
  • Pracę w instytucji finansowej należącej do jednej z wiodących grup ubezpieczeniowo-finansowych na rynku

Aktualizacja: 02.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

Ogłoszenie z portalu

praca.pl