Mistrz pierwszego wrażenia w PatriotBarber

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
2500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Patriot Barber szuka recepcjonisty!

Lubisz rozmawiać z ludźmi i dbać o to, żeby wszyscy czuli się dobrze? Jesteś zorganizowany, punktualny i potrafisz ogarnąć wiele zadań jednocześnie?

Dołącz do naszego zespołu jako recepcjonista w Patriot Barber!

Twoje obowiązki:

* witanie klientów i umawianie wizyt
* odbieranie telefonów i odpowiadanie na pytania
* utrzymywanie porządku i czystości w salonie
* pomoc barberom w razie potrzeby
* dbanie o dobrą atmosferę i zadowolenie klientów

Oferujemy:

* pracę w młodym i dynamicznym zespole
* możliwość rozwoju zawodowego
* zniżki na usługi w salonie
* elastyczny grafik pracy

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, uśmiechniętą i lubisz pracę z ludźmi, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do Patriot Barber i razem z nami zadbaj o zadowolenie naszych klientów!

[ukryte]
Informacje o firmie
PATRIOT BARBER AKADEMIA BARBERINGU

Barbershop i Akademia na najwyższym poziomie o czym przekonali się goście w naszym salonie oraz adepci naszej Akadamii.