Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość

Poszukiwane przez nas kompetencje:

  • księgowanie dokumentów w systemie ERP
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości
  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych
  • praktyczna znajomość programu Excel
  • dokładność i sumienność

Zakres obowiązków:

  • kontrola rachunkowa i merytoryczna dokumentów księgowych, wyjaśnianie niezgodności
  • archiwizacja dokumentów
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów księgowych
  • wsparcie działu księgowego

To możemy Ci zaoferować:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość bezpłatnego udziału w kursach językowych organizowanych w firmie
  • dofinansowanie do wczasów
  • zapomogę świąteczną
  • dofinansowanie karty Multisport
  • podstawową opiekę medyczną i dofinansowanie do rozszerzonych pakietów medycznych
  • jasne kryteria awansowania
  • możliwość udziału w inicjatywach sportowych lub kulturalnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Aktualizacja: 01.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Zoeller Tech Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Rekowo Górne, k. Redy

Profil pracodawcy

Jesteśmy największym producentem zabudów pojazdów komunalnych w Polsce . Zajmujemy pozycję lidera na rynku zagranicznym pod marką ZOELLER oraz polskim pod marką EKOCEL w zakresie dostarczania nowoczesnych rozwiązań dla firm...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Ogłoszenie z portalu

praca.pl