Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

W związku z rozwojem  Zakład Produkcyjny Alexander Piotr Pundzis poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Chwaszczyno

Twój zakres obowiązków
  • wprowadzanie dokumentów źródłowych do systemu księgowego – faktury zakupowe, noty księgowe, kompensaty,
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • rozliczanie faktur sprzedażowych i zakupowych,
  • kontrola i rozliczanie raportów bankowych, kasowych,
  • uzgadnianie rejestrów sprzedażowych i zakupowych,
  • uzgadnianie i weryfikacja wybranych sald kont księgowych,
  • przygotowywanie danych do deklaracji sprawozdawczych,
Nasze wymagania
  • umiejętność obsługi komputera, biegła znajomość środowiska MS Office,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • sumienność, dokładność, skrupulatność,
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
  • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej,
  • pozytywne nastawienie i entuzjazm,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do poszerzania kwalifikacji i zdobywania wiedzy wymaganej na zajmowanym stanowisku,
  • wykształcenie średnie,
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy w dziale księgowym,
  • znajomość obsługi Comarch Optima ERP,
To oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej i szybko rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole składającym się z ludzi z pasją,
  • okres wdrożenia na początku współpracy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • atrakcyjne warunki pracy
Benefity
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o przesyłanie cv na adres e-mail [ukryte]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Zakład Produkcyjny „ ALEXANDER” Piotr Pundzis
Jesteśmy wiodącym producentem gier planszowych i zabawek edukacyjnych dla dzieci i dorosłych, działającym na rynku od 45 lat. Nieustannie rozwijamy się szukając nowych pomysłów i niestandardowych rozwiązań. Tworzymy zgrany zespół ludzi z pasją. Bardzo dbamy o przyjazną atmosferę pracy i dlatego cenimy ludzi z poczuciem humoru oraz pewnym dystansem do siebie. Specyfika branży wymaga od nas otwartości na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania.

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Kliknij niebieski przycisk "Aplikuj" i wyślij nam swoje CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV, w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail oraz zamieszczonego w cv zdjęcia (wizerunku) dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko w firmie Zakład Produkcyjny ALEXANDER Piotr Pundzis, ul. Telewizyjna 19, 80-209 Chwaszczyno, NIP: 5891439727, Regon: 191477745. _____________________________________ Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na: http://www.alexander.com.pl/rodo

Aktualizacja: 07.08.2024