Młodsza księgowa/młodszy księgowy

Ogłoszenie podstawowe
Rekcin młodsza księgowa/młodszy księgowy Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • bieżąca weryfikacja, dekretacja i wprowadzanie dokumentów finansowo-księgowych
  • ewidencja wyciągów bankowych krajowych i zagranicznych
  • rozliczanie kart płatniczych oraz zaliczek pracowników
  • kontrola i uzgadnianie kont księgowych
  • weryfikacja rozrachunków z kontrahentami
  • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Spółki
  • bieżący kontakt z kontrahentami
  • ścisła współpraca z innymi działami w Spółce
  • wsparcie w bieżącej pracy działu księgowości
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze księgowości
  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości oraz praktyczna znajomość przepisów podatkowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programu ERP Enova365 będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • umiejętność analitycznego myślenia
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • zapewnienie niezbędnych akcesoriów i sprzętu na stanowisk pracy,
  • pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Makax Sp Z o.o. z siedzibą w Rekcin (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Dodaj klauzulę wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Aktualizacja: 12.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

kadry

k...@makax... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Rekcin