Młodsza / Młodszy Księgowy

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Operator Telekomunikacyjny poszukuje Młodszej Księgowej na pół etatu
Miejsce pracy: Straszyn
Obowiązki:
  • Bieżące sprawy księgowe.
  • Sporządzanie i księgowanie dokumentów księgowych.
  • Monitorowanie i kontrola obiegu dokumentów finansowych.
  • Sporządzanie oraz składanie deklaracji podatkowych i rozliczeń VAT.
  • Koordynacja listy płac i wsparcie w zakresie kadrowym.
  • Śledzenie zmian w przepisach podatkowych oraz prawa pracy i wdrażanie ich w praktyce.
Wymagania:
JEŻELI:
  • Jesteś studentem lub absolwentem studiów na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym, bądź ukończyłeś kurs Specjalisty ds. rachunkowości.
  • Masz co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy w dziale księgowości lub dziale finansowym współpracującym z działem księgowości.
  • Wiesz, że księgowość to dla Ciebie dobry kierunek kariery w świecie finansów i oczekujesz od siebie i pracodawcy dalszych awansów.
  • Znasz program MS Excel i jesteś świadom jego możliwości.
  • Potrafisz pracować w zespole: nie boisz się pytać, jesteś otwarty na nowe zadania i umiesz oferować swoją pomoc.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pół etatu.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie telekomunikacyjnej.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i dalszego awansu.
Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV na adres [ukryte] .
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę z nami!
Operator Telekomunikacyjny JPK

Informacje o firmie

Jako ugruntowana firma telekomunikacyjna z 20-letnim doświadczeniem na lokalnym rynku, oferujemy nie tylko stabilne i szybkie połączenie internetowe, ale także atrakcyjne pakiety komórkowe oraz nowoczesną telewizję IPTV. Nasza długoletnia obecność na rynku jest świadectwem zaufania, jakim obdarzyli nas nasi klienci, oraz naszego zaangażowania w dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości. Rozumiemy lokalne potrzeby i dostosowujemy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Aktualizacja: 22.05.2024