Młodszy Asystent / Technik Analityki Medycznej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe technika lub wyższe na kierunkach: biologia, biotechnologia i pokrewne;
  • Doskonałe umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz dokładność.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych;
  • Rejestracja badań przy przyjęciu materiału;
  • Obsługa aparatury medycznej oraz dedykowanego systemu informatycznego laboratoryjnego;
  • Kontakt i ścisła współpraca z kontrahentami
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa zlecenie);
  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów;
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz styczność z najciekawszymi przypadkami medycznymi;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport;
  • Zniżki na badania diagnostyczne dla Ciebie i Twojej Rodziny;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej - to Ty wybierasz dla siebie benefity w ramach przyznawanej co miesiąc puli punktów;
  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
  • Perspektywę awansu w ramach struktur wewnętrznych;
  • Pracę w nowej komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;
  • Miejsce pracy: Laboratorium Medyczne ul. Piekarnicza 16c​.

Aktualizacja: 11.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl