Młodszy Elektromonter

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Osowa
Astronomów 9
Młodszy Elektromonter Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Montaż instalacji elektrycznych na maszynach przemysłowych
  • Podłączanie szaf sterowniczych i podzespołów elektrycznych
  • Modyfikacja i serwis instalacji automatyki przemysłowej
  • Wsparcie podczas rozruchu maszyn przemysłowych
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych
Nasze wymagania
  • Ukończona szkoła średnia lub zawodowa
  • Preferowane kierunki kształcenia: elektryka, elektronika, elektromechanika lub pokrewne
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
  • Zmysł techniczny i dobre zdolności manualne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Otwartość na zagraniczne wyjazdy służbowe (ok. 60-70% czasu pracy)
  • Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako elektryk lub monter
  • Znajomość standardów budowy linii i maszyn przemysłowych
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (schematy elektryczne)
  • Uprawnienia SEP E 1kV
To oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną i otwartą atmosferę w zespole
  • Komfortowe zakwaterowanie w czasie delegacji (prywatne kwatery i indywidulane pokoje)
  • Własną flotę aut osobowych do podróży służbowych
  • Profesjonalne narzędzia
  • Przyuczenie do samodzielnej roli w zespole
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez pracę w projektach wykorzystujących zaawansowane technologie
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą, która powstała na bazie kilkunastoletniego zawodowego doświadczenia członków zespołu, który ją założył. Wszyscy jesteśmy inżynierami z pasją, wiedzą, doświadczeniem i ambicją.
Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemów sterowania dla szeroko rozumianego przemysłu, doradztwem z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych oraz zarządzaniem projektami. Nasze doświadczenie związane jest głównie z przemysłem motoryzacyjnym, intralogistyką oraz automatyką budynkową.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Joanna Adamska

R...@bdz-a... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres