Młodszy Inspektor Jakości - Mechowo

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Kontrola jakości / Audyt,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Młodszy Inspektor Jakości

Miejsce pracy: Mechowo

Zakres obowiązków:
  • kontrola wejściowa surowców,
  • kontrola w toku produkcji oraz wyrobów gotowych,
  • przeprowadzanie badań zgodnie z wymaganiami norm,
  • udział w analizie przyczyn reklamacji związanych z wadliwym produktem,
  • współpraca z pracownikami innych działów,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji jakościowej niezbędnej do realizacji zamówień.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • znajomość MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość zakwaterowania na terenie zakładu pracy.
Informacje o firmie
Cosmetrader Sp. z o.o. to międzynarodowa, innowacyjna firma kosmetyczna, która nie tylko wyróżnia się wysokiej jakości produktami, ale także angażuje się w najnowsze trendy i technologie branżowe. Współpracujemy z renomowanymi sieciami, takimi jak Hebe i Rossmann, dostarczając produkty, które doskonale wpisują się w ich wizję i wartości. Jednak nasza firma to nie tylko nowoczesne przedsiębiorstwo – to także społeczność oparta na silnych wartościach. Doceniamy naszych pracowników, tworząc przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i zaangażowaniu. W Cosmetrader dbamy nie tylko o efektywność, ale również o rozwój każdego członka naszego zespołu, tworząc miejsce, gdzie różnorodność jest ceniona, a indywidualność podkreślana.