Młodszy księgowy/ księgowa (Junior Accountant)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Czekamy na osoby posiadające już swoje pierwsze doświadczenie w księgowości/ finansach oraz mile widziane posiadanie statusu studenta (studia niestacjonarne).
Zależy nam na osobach, które chcą rozwinąć swoje skrzydła i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe wspierając pracę działu księgowego  Dodatkowo oferujemy realną możliwość pracy na stałe i pozostania w firmie na długi czas!

Nasza spółka została założona 2005 roku przez menedżerów z doświadczeniem i wiedzą zdobytą w pracy w firmach "Wielkiej Czwórki". Zatrudnia obecnie ponad 70 osób, a konsultanci pracują w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Firma korzysta z najnowszych rozwiązań i narzędzi informatycznych. Oferuje usługi księgowe, payroll oraz raportowanie dopasowane do każdego poziomu zarządzania. Zapewnia poufność i bezpieczeństwo danych. Doradza w obszarze rachunkowości i finansów.

DOŁĄCZ DO NAS!

Zakres obowiązków
  • kompletowanie, nanoszenie dekretów i księgowanie dokumentów
  • dokonywanie wstępnej weryfikacji dokumentów księgowych
  • wprowadzanie dowodów księgowych do systemu finansowo-księgowego
  • archiwizacja dokumentów,
  • kontakt z innymi działami wewnątrz firmy,
  • wprowadzanie danych do systemu
  • aktywne wsparcie w czynnościach i zadaniach realizowanych przez Dział Księgowości
Oczekujemy
  • studia kierunkowe (finanse i rachunkowość i kierunki pokrewne)
  • min. kilkumiesięczne doświadczenie w obszarze księgowym lub finansowym
  • znajomości zagadnień z zakresu księgowości, dokumentów, faktur
  • dobrej znajomości j. angielskiego (mile widziane)
  • praktycznej znajomości programów: MS Office, Outlook
  • sumienności, skrupulatności i odpowiedzialności za dotrzymywanie terminów
Oferujemy
  • Umowa o pracę lub zlecenie lub inna  według Twoich potrzeb
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój osobisty i zawodowy w obszarze księgowości, szeroki zakres szkoleń branżowych - duża szansa dla studentów, aby zdobyć doświadczenie tak cenne dla wielu firm w Trójmieście
  • Pracę w fantastycznym i zgranym zespole
  • Duże wsparcie managerów zespołów i wiele szkoleń z systemów księgowych i specyfiki pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dogodna lokalizacje biura - OBC Gdańsk Oliwa