Młodszy księgowy

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • księgowanie dokumentów i wsparcie we wszelkich procesach księgowych
  • obsługa klientów biura w zakresie Księgi Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu, Kadry i Płace, Wynagrodzenia
  • kontrola merytoryczna, formalno-rachunkowa dokumentów, wprowadzenie oraz weryfikacja dokumentów księgowych
  • archiwizacja dokumentacji księgowej.
Oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia średniego lub wyższego (mile widziane kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • znajomości przepisów podatkowych i prawa pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
  • otwartości na zmiany, zaangażowania oraz pozytywnego podejścia do pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju, szkoleń
Informacje o firmie
Biuro Rachunkowe HOSSA w Pruszczu Gdańskim - firma z ponad 25 letnim doświadczeniem.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Aktualizacja: 07.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Agnieszka

501217... Wyświetl numer
a...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Pruszcz Gdański
Grunwaldzka 42a
SMS
Wyświetl numer