Młodszy planista produkcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie, dostosowywanie i monitorowanie zleceń produkcyjnych
  • planowanie zasobów ludzkich koniecznych do zapewnienia ciągłości produkcji
  • komunikacja z klientami wewnętrznymi w zakresie zmian dotyczących planowania produkcji
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • dbanie o terminowość i poprawność realizacji zleceń
  • nadzór nad magazynkami kanbanowymi
  • zarządzanie gospodarką materiałową
Wymagania:
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania wiedzy
  • znajomość oprogramowania ERP będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej linii produktów
  • Elastyczne, stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach od 7.00 do 15.00, w końcu nie samą pracą człowiek żyje ;)
  • Współtworzenie i odpowiedzialność za sukces firmy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pyszną kawę i owoce
Informacje o firmie

Enelion powstał, aby wspomóc ogólnoświatową rewolucję elektromobilności. Naszą misją jest stworzenie globalnej firmy wspierającej społeczności zaangażowane w transformację energetyczną.
Chcemy to osiągnąć dostarczając innowacyjne rozwiązania umożliwiające w najbardziej przyjazny sposób korzystanie z zielonej energii. Dlatego dostarczamy łatwe w instalacji i przyjazne dla użytkownika urządzenia.
Rewolucja już się zaczęła, dołącz do jej współtworzenia razem z Enelion!

Aktualizacja: 17.04.2024