Młodszy Przedstawiciel Handlowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 400
Wynagrodzenie brutto (do)
4 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Opis stanowiska:
  • Praca stacjonarna w biurze głównie przy użyciu telefonu i komputera;
  • Sprzedaż środków czystości dla firm i instytucji na terenie Trójmiasta;
  • Do zadań nowego przedstawiciela handlowego będzie należeć między innymi:
    • pozyskanie nowych klientów i ich obsługa: tworzenie ofert, odpowiadanie na telefony, maile,
    • kontakt telefoniczny z bieżącymi klientami hurtowni i motywowanie do zakupów,
    • opieka nad pozyskanymi klientami, dbanie o ich potrzeby,
    • współpraca z dostawcami i ich przedstawicielami, niezbędna do obsługi pozyskanych klientów,
    • dbanie o terminowe płatności klientów,
    • współpraca z pozostałymi pracownikami hurtowni w zakresie obsługi klientów.

Wymagania:
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • zdolności negocjacyjne,
  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • zaangażowanie w realizacje założonych celów i zadań,
  • samodzielność i otwartość na nowe wyzwania,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość branży środków czystości lub FMCG,
  • mile widziana znajomość obsługi programu magazynowego SUBIEKT GT.

Oferujemy:
  • szkolenia online z zakresu sprzedaży,
  • długoterminową współprace na podstawie umowy o prace,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • zarobki od 2500zł do 3500zł netto,
  • możliwość dalszego rozwoju kariery,
  • Zatrudnienie od kwietnia / maja 2021.
Możliwa rekrutacja online

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres p...@merku... wyświetl e-mail

Zasady przetwarzania danych w procesie rekrutacji dostępne są pod poniższym linkiem:
Informacje o firmie
Merkury – Hurtownia Chemii Gospodarczej i Artykułów Gospodarstwa Domowego od ponad czterdziestu lat działa na rynku odnosząc liczne sukcesy.
Posiadamy spore doświadczenie w zaopatrywaniu w środki czystości zakładów pracy, biur, szkół, instytucji, firm sprzątających, punktów gastronomicznych, spółdzielni mieszkaniowych i innych klientów z Trójmiasta i okolic.
Prowadzimy również salę sprzedaży gdzie każdy klient może samodzielnie zrobić zakupy co wyróżnia nas na tle konkurencji.
Ciągle staramy się poszerzać nasz asortyment i wprowadzać nowe środki czystości, artykuły bhp czy chemię gospodarczą, co pozwala nam na osiągnięcia nadrzędnego celu, jakim jest zaspokajanie potrzeb i spełnianych oczekiwań naszych Klientów.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64156723
  • Data wyróżnienia: 7 marca 2021
  • Data wprowadzenia: 7 marca 2021
  • Wyświetleń: 1 020
  • Wyświetleń na liście: 19 970