Młodszy Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • skrupulatność, dokładność,
  • łatwość nawiązywania kontaktu,
  • elastyczność i otwartość na ludzi,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Twoje zadania:

  • przyjmowanie, rejestrowanie, skanowanie i rozdzielanie korespondencji do systemu EOD,
  • przygotowanie korespondencji wychodzącej do wysyłki oraz jej rejestracja,
  • wsparcie i współpraca z pracownikami innych działów,
  • bieżące wsparcie recepcji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym,
  • stałe godziny pracy 7-15/ 8-16,
  • komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,
  • praca w zgranym zespole,
  • benefity pozapłacowe: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy językowej eTutor, umożliwiającej naukę języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego wraz z bezpłatnym dostępem dla bliskiej osoby​, program poleceń pracowniczych.

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Gemini Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl