Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji Produktowej

Ogłoszenie mini
Gdańsk Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji Produktowej Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: techniczne, chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
  • Znajomość norm i regulacji dotyczących produktów, takich jak ISO, GMP, HACCP, będzie mile widziana.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność, skrupulatność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel.
  • Znajomość prawa żywnościowego mile widziana.

Jako Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji Produktowej będziesz odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie dokumentacją produktową oraz zapewnienie zgodności produktów z obowiązującymi normami i regulacjami. Praca na tym stanowisku wymaga dokładności, umiejętności analitycznych oraz doskonałej organizacji.

Kluczowe obowiązki:

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji produktowej zgodnie z obowiązującymi normami i regulacjami.
  • Tworzenie specyfikacji wyrobów gotowych oraz raportów poprodukcyjnych.
  • Współpraca z działem produkcji, kontroli jakości oraz działem prawnym w celu zapewnienia pełnej zgodności dokumentacji.
  • Przygotowywanie dokumentów do rejestracji produktów na rynkach krajowych i międzynarodowych.
  • Monitorowanie zmian w regulacjach prawnych dotyczących produktów i wdrażanie niezbędnych aktualizacji w dokumentacji.
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji zgodnie z wymogami systemów zarządzania jakością.
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, a także przygotowywanie niezbędnych raportów.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz dofinansowanie do szkoleń.

Aktualizacja: 08.07.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

AURA HERBALS sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl