Młodszy specjalista ds. dostaw LCL

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie przeglądem przychodzących i/lub wychodzących przesyłek LCL;
  • Monitorowanie niezbędnych elementów - rezerwacje, odprawa celna, transport i ich terminowości;
  • Zarządzanie aktualizacjami w systemie planowania;
  • Identyfikacja obszarów wymagających poprawy oraz wdrażanie ulepszeń;
  • Aktywne uczestnictwo w operacjach finansowych;
  • Budowanie relacji z zespołami handlowymi.
Wymagania:
  • Dokładne zrozumienie kluczowych zagadnień w logistycznym przepływie importu i eksportu;
  • Wykształcenie wyższe o kierunku logistycznym;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku -ok. 2 lata;
  • Dobra znajomość aplikacji Microsoft Office / Excel;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność, zaangażowanie;
Oferta:
  • Umowa o pracę / umowa zlecenie;
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwości rozwoju w innowacyjnym przedsiębiorstwie;
  • Atrakcyjny system świadczeń i wynagrodzeń;
  • Praca na pełen etat - od poniedziałku do piątku, w godzinach biurowych.
Aplikuj wysyłając CV na podany adres email z dopiskiem na jakie stanowisko aplikujesz, bądź kliknij w link zamieszczony poniżej: https://ats.hrlink.pl/advc/MTY0Ny0xODgtNTg0Mjk2LXsiYWR2ZXJ0aXNlbWVudF9pZCI6MTE5NjA2LCJjb3VudHJ5X2lkIjoxLCJhZHZlcnRpc2VtZW50X3RlbXBsYXRlX2lkIjoxMzcsImZvcm1fdGVtcGxhdGVfaWQiOjMzfS01ODczNjU=
Informacje o firmie
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie poszukujemy kandydatów dla jednego z naszych klientów - jednego z największych operatorów kontenerowych prowadzącego działalność w różnych sektorach biznesu, głównie w ramach transportu i energii.