Młodszy specjalista ds. druku 3D

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Mechanika,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

O nas
Firma SYNETIK s.c. posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i ponad 10 letnie doświadczenie w wytwarzaniu technologią druku 3D.
SYNETIK s.c. jest jedną z większych wtryskowi i drukarni 3D w województwie pomorskim.
Zajmujemy się: przetwórstwem tworzyw sztucznych, projektowaniem i wytwarzaniem form wtryskowych, drukiem 3D, projektowaniem i wsparciem technicznym na każdym etapie realizacji projektu, badaniami przemysłowymi, badaniami B+R. Oferujemy kompleksowe rozwiązania produktowe w całej Polsce oraz na rynkach europejskich.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. druku 3D
Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Narwicka 2D

Twój zakres obowiązków:
  • Dobór technologii 3D dla projektów zlecanych przez klientów wraz z aplikowaniem właściwych zakresów wykończenia powierzchni;
  • Wycena zleceń;
  • Kontakt z klientem (telefoniczny, mailowy, bezpośredni) w zakresie przyjmowania, realizacji zleceń i uzgadniania warunków ich realizacji;
  • Przygotowanie i optymalizacja plików wsadowych do systemów drukujących 3D;
  • Wykonywanie szkiców i modeli 3D zgodnie z otrzymanymi zleceniami;
  • Obsługa drukarek 3D w technologii: FDM, SLA, SLS, SLM;
  • Praca warsztatowa przy wydrukach;
  • Kontrolowanie jakości wydrukowanych detali;
  • Konserwacja drukarek 3D;
  • Umiejętność czytania i sporządzania rysunków technicznych;
  • Realizacja procesów reklamacyjnych dotyczących klientów;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy;
  • Raportowanie prac oraz prowadzenie dokumentacji z prowadzonych działań;
  • Wystawianie dokumentów handlowych i rozliczeniowych do realizowanych zleceń;
  • Czynny udział w udostępnianiu i rozpowszechnianiu treści marketingowych: prowadzenie prezentacji, tworzenie treści postów i artykułów  w mediach społecznościowych;
  • Skanowanie 3D za pomocą urządzeń skanujących.
Nasze wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie projektowania 3D;
  • Znajomość materiałów i technologii druku 3D wraz z umiejętnością konserwacji drukarek 3D;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie wytwarzania przyrostowego 3D;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne (preferowana mechanika i budowa maszyn; mechatronika, technologia chemiczna);
  • Biegłość w wybranym programie do modelowania 3D (Autodesk Inventor, NX);
  • Znajomość rysunku technicznego, zasad sporządzania dokumentacji technicznej oraz reguł projektowania;
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną (minimum B2);
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Gdańsku;
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;
  • Kreatywność;
  • Terminowość;
  • Wysoka motywacja do działania i podejmowanie inicjatywy oraz chęć rozwoju;
  • Umiejętność efektywnego wykorzystania czasu;
  • Samodyscyplina i poczucie odpowiedzialności za swoje projekty.
Mile widziane:
  • Doświadczenia w zakresie skanowania 3D;
  • Umiejętność wykonywania inżynierii odwrotnej 3D;
  • Znajomość norm ISO z zakresu badań materiałowych;
  • Doświadczenie w prowadzeniu symulacji: statycznych, zmęczeniowych elementów przeznaczonych do druku.
To oferujemy:
  • Stabilna pozycja rynkowa firmy;
  • Przyjazną atmosferę w pracy w firmie z 20 letnim doświadczeniem;
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Ubezpieczenie na życie i opieka medyczna na preferencyjnych warunkach;
  • Szkolenie wewnętrzne z optymalizacji produkcji elementów w technologii druku 3D;
  • Dobre warunki zatrudnienia wraz z systemem premii, zależnym od indywidualnego zaangażowania i wyników zakładu;
  • Doskonalenie - udział w interesujących projektach;
  • Laptop służbowy do pracy nad projektami 3D;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, dzięki wdrażaniu przez pracodawcę nowych projektów.
Benefity:
- dzień wolny na urodziny
- kawa / herbata
- spotkania integracyjne
- szkolenie wewnętrzne stanowiskowe

Rekrutacja prowadzona zdalnie oraz w siedzibie firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

na adres: [ukryte]
Tytuł wiadomości: Młodszy specjalista ds. druku 3D

Aktualizacja: 27.02.2024