Młodszy Specjalista ds. e-commerce z językiem niemieckim

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Wychodzące,
Przychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 12 godzin temu

Miejsce pracy: Gdynia ul. Świętojańska 112

Zakres obowiązków:
  • tłumaczenie nazw i opisów produktów z języka polskiego na niemiecki
  • tłumaczenie strony z języka polskiego na niemiecki
  • tworzenie szablonów do aukcji na allegro , ebay , amazon
  • tworzenie opisów produktowych w porozumieniu z działem marketingu
  • wystawianie produktów na allegro, amazon, ebay w systemie baselinker
  • Obsługa skrzynki mailowej, facebook messanger klientów zagranicznych ( język niemiecki )
  • Obsługa telefonów od klientów z zagranicy ( język niemiecki )

Od kandydata oczekujemy:
  • Min. Wykształcenia średniego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu SUBIEKT GT , Baselinker
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość plaform sprzedażowych takich jak amazon, ebay, allegro
  • Bardzo dobrej znajomości środowiska Microsoft Office ( w szczególności excel, word )
  • Łatwości oraz kreatywności w tworzeniu opisów produktowych
  • Odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • Komunikatywności i otwartości na kontakt z
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
  • Płynnego poruszania się w środowisku internetowym

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Swobodną atmosferę pracy
  • Pracę w zintegrowanym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Multisport
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne
  • Możliwość szkolenia na koszt pracodawcy
  • Możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów

CV prosimy o przesyłanie na adres mailowy p...@o2.pl Wyświetl e-mail

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
p...@o2.pl Wyświetl e-mail
Pitbull Promotion Sp. z o.o. Sp. k.
Adres
Gdynia Śródmieście
ŚWIĘTOJAŃSKA 112
Ważne jeszcze 5 dni (do 01.03.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63196807
  • Data wyróżnienia: 24 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 23 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 493
  • Wyświetleń na liście: 12 068
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku