Młodszy Specjalista ds Kadr/ Junior HR Admin

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Dla naszego oddziału w Gdańsku poszukujemy Junior HR Administratora. Czekamy na osoby posiadające już swoje pierwsze doświadczenie w administracji HR.
Zależy nam na osobach, które chcą rozwinąć swoje skrzydła i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe wspierając pracę naszego działu HR.

Zakres obowiązków
  • Wsparcie działu HR w zakresie w zakresie: dokumentacji pracowniczej, procesu zatrudniania i procesu exit.
  • Obsługa administracyjna w zakresie doradztwa i zapytań związanych z procedurami HR.
  • Aktywne wsparcie nas w projektach HR.
  • Wsparcie w procesie prowadzenia akt personalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy.
  • Wsparcie w sporządzaniu raportów i zestawień dla Zarządu.

Oczekujemy
  • Dobrej organizacji pracy własnej i zdolności planowania
  • Otwartego umysłu i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Wykształcenia kierunkowego lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów Prawa Pracy (mile widziane ukończenie kursu) - konieczne
  • Zaangażowania i otwartości do nauki i rozwoju nowych kompetencji
  • Dobrej znajomości języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office szczególnie Excel

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowolna forma umowy według preferencji
  • Pracę w nowoczesnym środowisku w sercu biznesowym Gdańska w Oliwie
  • Rozwój w obszarze twardego HR
  • Ciekawe doświadczenia
  • Wsparcie Managera zespołu
  • Zdobycie cennego doświadczenia i możliwość dalszego rozwoju