Młodszy Specjalista ds. marketingu

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Śródmieście
Heweliusza
Młodszy Specjalista ds. marketingu Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

O nas:
Nazywamy się Plona Consulting i wspieramy Właścicieli małych i średnich firm w skutecznym zarządzaniu firmowymi finansami na podstawie twardych danych. Jesteśmy szybko rosnącą firmą doradczą, która zajmuje się doradztwem i tworzeniem analiz finansowych dla Przedsiębiorców. Pełnimy dla naszych Klientów rolę Zewnętrznego Dyrektora Finansowego i wspieramy ich w układaniu całej funkcji finansowej. Pozwalamy polskim przedsiębiorcom zarabiać więcej i spać spokojniej.

Kogo szukamy?
Poszukujemy osoby, która na poziomie organizacyjnym wesprze funkcjonowanie działu marketingu. Twoim głównym zadaniem będzie tzw. spinanie pracy agencji, freelancerów, doradców, tak aby zapewnić spójność marek zgodnie z ich strategią.
Będziesz pracować w bliskiej kooperacji z CEO firmy, żeby na podstawie jego finansowej ekspertyzy tworzyć edukacyjne treści dotyczące firmowych finansów.

Jesteś właściwym kandydatem jeżeli…
  • Jesteś typem zadaniowca – dowozisz zadania w terminie
  • Lubisz jak wszystko jest zaplanowane i przewidywalne – akceptujesz chaos, ale tylko do momentu kiedy go nie ogarniesz
  • Chcesz się rozwijać w marketingu i wiążesz z nim swoją przyszłość
  • Jesteś otwarty/a w komunikacji, a kontakt z drugą osobą sprawia Ci przyjemność
  • Słowo nie wiem zamieniasz w dowiem się!
  • Wiesz, że nowe technologie ułatwiają prace, a nie ją zabierają
Poniżej znajdziesz konkretne informacje dotyczące tej oferty pracy:
Miejsce pracy: Gdańsk (ul. Heweliusza 11) - stacjonarnie
Wymiar pracy: Pełen etat
Rodzaj umowy: B2B, Umowa Zlecenie

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja zadań realizowanych przez firmy współpracujące z nami
  • Współpraca przy tworzeniu strategii marketingowych poszczególnych marek
  • Dbanie o spójność realizowanych działań marketingowych ze strategią
  • Research w internecie I rozmowa z chat GPT
  • Publikowanie kontent na Social Media
  • Przygotowywanie raportów dot. stanu obecnego realizacji zadań w marketingu
  • Przygotowywanie instrukcji i procedur w dziale na podstawie wytycznych
  • Przygotowywanie raportów w excelu z działań marketingowych
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w koordynowaniu działań (np. przy współpracy z podwykonawcami)
  • Znajomość pakietu Office
  • Odpowiedzialność w realizacji zadań i dotrzymywania terminów
Mile widziane:
  • Doświadczenie w marketingu B2B
  • Doświadczenie w firmie doradczej lub usługowej
  • Znajomość systemów Active Campaign lub innego systemu marketing automation
  • Znajomość programu do planowania postów
  • Znajomość programu Canva

To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub Umowę Zlecenie
  • Pracę w rozwijającej się firmie z zaangażowanym zespołem
  • Realny wpływ na codzienne funkcjonowanie firmy
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Niesamowity widok z 14. piętra w centrum Gdańska

Osoby zainteresowane zachęcamy do zgłoszenia poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego:

Aktualizacja: 11.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Kontakt

k...@plona... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Heweliusza