Młodszy Specjalista ds. Prawnych

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Prawo,
Windykacja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Nr ref: EGZ/SERW/2024

Jedliński, Bierecki i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k.
Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:
- obsługa prawna toczących się postępowań sądowych i egzekucyjnych,
- sporządzanie projektów pism procesowych,
- wsparcie Kancelarii w planowaniu, organizowaniu i wykonywaniu bieżących zadań,
- sporządzanie pism w zakresie sądowego postępowania egzekucyjnego,
- obsługa nowoczesnego programu do zarządzania Kancelarią oraz procesem windykacji,
- obsługa połączeń telefonicznych,
- terminowe wykonywanie zleconych zadań.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- pracę w dynamicznym, szybko rozwijającym się zespole,
- doskonałą atmosferę pracy,
- zdobycie wysokiej jakości doświadczenia zawodowego,
- możliwości rozwoju,
- dopłatę do kart Multisport oraz ubezpieczenia medycznego.

Wymagania:
  • preferowane wykształcenie: prawo/administracja
  • umiejętność analizy problemów prawnych oraz szukania rozwiązań w oparciu o dorobek doktryny i orzecznictwa sądowego,
  • dobra organizacja czasu i pracy własnej,
  • znajomość pakietu Microsoft Office oraz umiejętność korzystania z różnych narzędzi systemowych,
  • zorientowanie na cel oraz zaangażowanie w realizację zadań,
  • sumienność i systematyczność,
  • asertywność i umiejętność działania pod presją czasu,
  • zdecydowanie i samodzielność w działaniu, kreatywność, odpowiedzialność.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV z listem motywacyjnym na adres e – mail: r...@jbiw.pl Wyświetl e-mail w tytule wpisując „Młodszy Specjalista ds. Prawnych” oraz EGZ-DOSW/SERW/2024.

Aktualizacja: 14.05.2024