Młodszy specjalista ds. rozliczeń

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość,
Prawo,
Windykacja
Poziom stanowiska
Specjalista

Jedliński, Bierecki i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k.
W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
  • Obsługa nowoczesnego programu do zarządzania procesem windykacji,
  • Analiza i weryfikacja danych zawartych w pismach procesowych,
  • Weryfikacja wpłat wpływających na poczet wierzytelności oraz wyjaśnienie niezgodności,
  • Przeliczanie zobowiązań,
  • Współpraca z działami kancelarii oraz kontrahentami.
Wymagania:
  • Znajomość pakietu Microsoft Office oraz umiejętność korzystania z różnych narzędzi systemowych,
  • Dokładność i skrupulatność przy weryfikacji danych i operacji księgowych w systemie,
  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność działania pod presją czasu.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
  • Pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • Termin rozpoczęcia pracy – od zaraz.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV z listem motywacyjnym na adres e – mail: [ukryte] w tytule wpisując „MŁODSZY SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ” Składających aplikacje prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).