Kierowca VIP

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Młodszy Specjalista ds. wsparcia technicznego i floty

Obowiązki:
  • Organizacja i realizacja transportu osób głównie klientów i kontrahentów zagranicznych.
  • Przewóz osób na terenie kraju oraz za granicą, z zachowaniem przepisów drogowych i zasad bezpieczeństwa.
  • Pomoc w drobnych pracach technicznych i transporcie wewnętrznym, gdy jest to wymagane.
  • Zapewnienie sprawności i czystości floty pojazdów, regularne sprawdzanie stanu technicznego.
  • Realizacja harmonogramu pracy kierowców oraz współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Doświadczenie zawodowe w transporcie osób
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office
  • Niekaralność
  • Kultura osobista, podstawowe zasady etyki zawodowej
  • Odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Elastyczność, dyspozycyjność
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w dziale technicznym lub produkcyjnym
  • Prawo jazdy kategorii C

Oferujemy:
  • Będziesz miał możliwość wyboru między umową o pracę a B2B.
  • Oferujemy kartę Multisport za jedyne 30 zł, wspierając Twoją aktywność fizyczną.
  • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za symbolicznego 1 zł.
  • Możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy.
  • Ty i Twoi bliscy możecie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie.
  • Jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, oferujemy dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie.
  • W naszej kulturze nie ma dress code'u, zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację.
  • Jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto.
Informacje o firmie
Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.
Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów i wciąż zwiększa zatrudnienie, z uwagi na ciągły wzrost sprzedaży i ilość nowych projektów.
Dotychczas stocznia zwodowała ponad 160 w pełni spersonalizowanych jachtów, które pływają po wodach całego świata.
Sunreef Yachts jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów, reprezentujących polski przemysł jachtowy na wielu międzynarodowych targach nautycznych m.in. w Monaco, Cannes, Miami, Dubaju, Fort Lauderdale, Katarze czy Singapurze.
Wkrótce stocznia Sunreef Yachts zmienia lokalizację w Gdańsku i przenosi się do nowoczesnej siedziby z rozbudowanym zapleczem socjalnym i biurowym!

    Aktualizacja: 30.04.2024

    obserwuj to ogłoszenie
    obserwuj

    Sunreef Venture S.A

    587697... Wyświetl numer
    r...@sunre... Wyświetl e-mail

    Lokalizacja

    Adres
    Gdańsk Rudniki
    Tarcice 6
    Zobacz dane kontaktowe
    Powiadamiaj o ofertach pracy
    Polityka prywatności
    Wyświetl numer