Młodszy specjalista ds. zakupów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • Wykształcenie min średnie techniczne.
  • Świadomość kosztowa.
  • Skrupulatność.
  • Biegła obsługa komputera - znajomość pakietu office.
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska

  • Praca na systemie klasy ERP, na systemach pobocznych oraz pakiecie MS Office.
  • Bieżąca weryfikacja zapotrzebowania oraz utrzymanie adekwatnych stanów magazynowych.
  • Generowanie zamówień zakupu oraz prowadzenie dokumentacji zamówień.
  • Monitorowanie procesu realizacji zamówienia przez dostawców od momentu złożenia zamówienia po dostawę towaru i rozliczanie niezbędnych dokumentów, reakcja na rozbieżności i dewiacje.
  • Przygotowywanie, pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców.
  • Optymalizacja kosztów, prowadzenie negocjacji warunków handlowych, w szczególności w zakresie cen, terminów dostaw, warunków dostaw (Incoterms), warunków płatności,
  • Pozyskiwanie nowych dostawców, monitorowanie i analiza rynku w zakresie kupowanych towarów.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami.
  • Sporządzanie raportów i analiz.
  • Udział w procesach reklamacyjnych.
  • Ścisła współpraca z wszystkimi działami organizacji.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Korzystanie ze szkoleń.
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością podpięcia bliskich.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Aktualizacja: 09.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl