Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka kontroli jakości

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Farmacja, Technologia chemiczna, Biotechnologia, Chemia lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium oraz w technikach HPLC/GC/MS (mile widziane)
  • Doświadczenie w walidacji metod analitycznych (mile widziane)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi (praca zespołowa)

Zadania:

  • Kwalifikacja/walidacja/transfer metod analitycznych oraz procesów
  • Wykonywanie i nadzorowanie badań analitycznych w oparciu o normy, specyfikacje, farmakopee
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej oraz jej archiwizacja, zgodnie z zasadami zawartymi w procedurach i instrukcjach
  • Współpraca z osobami z innych zespołów w firmie - praca w grupach projektowych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

POLPHARMA S.A.

Lokalizacja

Adres
Starogard Gdański

Ogłoszenie z portalu

praca.pl