Młodszy Sterowniczy

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanika,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
  • realizacja procesu szkoleniowego i poszerzanie kompetencji na dedykowanych obszarach produkcyjnych
  • sterownie procesem
  • komunikacja oraz współpraca z obsługą powiązanych technologicznie obszarów sterowniczych w realizacji bieżącego procesu produkcyjnego oraz działań awaryjnych
  • zapewnienie właściwego stanu technicznego instalacji, maszyn i urządzeń poprzez prawidłową eksploatację oraz wykonywanie w terminie powierzonych zadań produkcyjnych
  • optymalizacja pracy instalacji
  • rzetelne wykonywanie zadań produkcyjnych oraz poleceń w sposób określony w instrukcjach produkcyjnych oraz przy zachowaniu wymaganych środków bezpieczeństwa

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: chemia, mechanika, automatyka, elektryka, robotyka)
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle rafineryjnym oraz pokrewnym
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć stałego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność

Oferujemy:
  • praca w najnowocześniejszej rafinerii processingowej w Europie
  • umowa o pracę
  • możliwość otrzymania premii miesięcznej/ kwartalnej/ rocznej oraz nagrody specjalnej
  • przestrzeń do czerpania z najlepszych praktyk dwóch właścicieli
  • możliwość współpracy z ekspertami z branży rafineryjnej
Informacje o firmie
Rafineria Gdańska Sp. z o.o. jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej złożonych technologicznie rafinerii w tej części Europy. Rocznie przerabiamy ponad 10 mln ropy, którą dostarczamy naszym właścicielom, w ramach modelu biznesowego JV. Dążymy do doskonałości w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i niezawodności produkcji. Cenimy elastyczność w działaniu, inwestujemy w przyszłość, kreując naszą strategię w oparciu o społeczną odpowiedzialność biznesu i projekty wspierające zrównoważony rozwój.
Wiemy, że najlepsze wyniki nigdy nie są dziełem przypadku, a wynikają z zaangażowania, pracy i nieustannego dążenia do rozwoju – zainstaluj się w Rafinerii i zobacz dlaczego praca u nas naprawdę ma znaczenie!