Młodszy/a Cukiernik/Cukierniczka

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Powiększamy Dream Team wytwórni ciast/kawiarni „KATE”!
Do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
MŁODSZY/A CUKIERNIK/CUKIERNICZKA
(PRACA NA PÓŁ ETATU)

Profil pracownika:
Osoba lubiąca gastroświat; niekoniecznie z dużym doświadczeniem w wypiekach, ale będzie to spory „plus”, dyspozycyjna/y od zaraz, kontaktowa/y, kreatywna/y, mająca/y własne pomysły i niebanalną osobowość, uczciwa/y oraz dosłownie kochająca/y pracę w gastronomii i z oryginalnymi ciastami.

Planowany termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:
- przygotowanie ciast, elementów ciast i tortów według receptur;
- utrzymywanie porządku stanowiska pracy,
- bezwzględne zaangażowanie w życie i funkcjonowanie kawiarni/pracowni w godzinach pracy
- współpraca przy przygotowywaniu listy bieżących zakupów.

Oferujemy:
- umowę o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia
- wynagrodzenie początkowe w wysokości 2000zł netto
- premie okolicznościowe i uznaniowe
- otwartą i szczerą komunikację, ze strony szefostwa i współpracowników
- wysoką kulturę pracy, standardy i poznanie gastronomii z uczciwej, niepatologicznej strony
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym  do 12.02.2024 na adres: [ukryte]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) prowadzonych przez ProContact Katarzyna Gurzyńska-Łada  z siedzibą w Gdyni

Aktualizacja: 29.01.2024