Mobilny Doradca ds. Rynku Nieruchomości

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z rozwojem biura NORD Nieruchomości z siedzibą w TRITUM Business Park w Gdyni, poszukujemy osób do stałej współpracy na terenie całego województwa pomorskiego.

Jeśli jesteś doświadczonym Agentem Nieruchomości przejdźmy do konkretów ustalając warunki współpracy.
Jeśli natomiast myślisz o rozpoczęciu pracy w branży nieruchomości, zachęcamy Cię do wysłania aplikacji.

Oferujemy:
  • skuteczne i nieszablonowe szkolenia, dzięki którym staniesz się praktykiem
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny ustalany indywidualnie
  • pracę w 100 % zdalną, tym samym - czas pracy według własnych preferencji
  • dostęp do branżowych systemów
  • stałe wsparcie Managera Biura na każdym etapie procesu
  • kontrakt B2B
  • wyłączność terenową
  • know-how z zakresu pozyskiwania umów na wyłączność
Współpracę opieramy na partnerskim podejściu, nie stosujemy raportów, forecast'ów czy tabel z wynikami.
Współuczestniczymy w każdej transakcji wykorzystując nasze najmocniejsze strony.

Nasze oczekiwania:
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w branży nieruchomości (mile widziane)
  • znajomość branżowych przepisów oraz zagadnień (mile widziane)
  • rzetelność i profesjonalizm w wykonywaniu pracy
  • umiejętność słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków
  • zainteresowanie rynkiem nieruchomości
Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie ofert nieruchomości w obsługę sprzedaży
  • dbałość o kontakt z Klientami biura na najwyższym poziomie
  • utrzymywanie kontaktów z Klientami
  • obsługa procesu sprzedaży nieruchomości
Zapraszam do współpracy.
Informacje o firmie
NORD Nieruchomości to biuro stworzone przez grupę Ekspertów z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Wizjonerskie podejście oraz specjalizacje, pozwoliły stworzyć miejsce szyte na miarę, w którym pracują Specjaliści jak również wielcy entuzjaści Pomorza.

Więcej informacji na temat działalności biura na stronie www.nordnieruchomosci.pl

Aktualizacja: 25.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

NORD Nieruchomości

575636... Wyświetl numer
b...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
SMS
Wyświetl numer