Montażysta bram / osłon okiennych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

IMPEROLL
Zajmujemy się produkcją topowych produktów na rynku rolet wewnętrznych i zewnętrznych. W sprzedaży oferujemy markizy, moskitiery, drzwi, bram garażowe. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.
Jeśli szukasz pracy w ambitnym oraz stale rozwijającym się zespole – zapraszamy do Nas! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko;
Miejsce zatrudnienia: Sierakowice (pow. kartuski) praca w terenie

Od kandydata oczekujemy
  • Wykształcenia średniego lub zawodowego;
  • Dokładności, odpowiedzialność, sumienności i rzetelności w wykonywaniu pracy;
  • Znajomości obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi;
  • Przestrzeganie zasad BHP;
  • Komunikatywność, dyspozycyjności;
  • Prawo jazdy kat. B;
Zadania osoby zatrudnionej to
  • Montaż wewnętrznych i zewnętrznych osłon okiennych;
  • Montaż bram garażowych;
  • Prace serwisowe, okresowe przeglądy, wykonywanie napraw;
  • Programowanie pilotów  i uruchamianie napędów do bram i rolet;
  • Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych prac;
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie - mowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenia;
  • Wyposażenia na stanowisku pracy;
  • Wdrożenie do pracy w postaci szkoleń ;
Zainteresowany, chcesz złożyć swoje CV? Jak to zrobić?
Na stronie  www.imperoll.pl  znajdź zakładkę praca i zgłoś swoją kandydaturę przez podanego maila lub kontakt tel. +48 [ukryte] w godzinach 8.00-16.00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli